Polityka prywatności

Niniejsza polityka prywatności polachic ("Spółka", "my", "nas" lub "nasz") opisuje, w jaki sposób i dlaczego możemy gromadzić, przechowywać, wykorzystywać i/lub udostępniać ("przetwarzać") informacje o użytkowniku podczas korzystania przez niego z naszych usług ("Usługi"), np. podczas:

odwiedza naszą stronę internetową pod adresem com lub dowolną naszą stronę internetową, która zawiera łącze do niniejszej polityki prywatności
Angażujesz się z nami w inny powiązany sposób - w tym w sprzedaż, marketing lub wydarzenia

  PYTANIA LUB WĄTPLIWOŚCI?
  Zapoznanie się z niniejszą informacją o ochronie prywatności pomoże użytkownikowi zrozumieć przysługujące mu prawa i możliwości wyboru. Jeśli nie zgadzasz się z naszymi zasadami i praktykami, nie korzystaj z naszych Usług. Jeśli nadal masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami w naszym Centrum wsparcia.

  Niniejsze podsumowanie zawiera kluczowe punkty naszego oświadczenia o ochronie prywatności, ale możesz dowiedzieć się więcej szczegółów na każdy z tych tematów, korzystając z naszego spisu treści poniżej, aby znaleźć sekcję, której szukasz.

  JAKIE DANE OSOBOWE PRZETWARZAMY?
  Gdy użytkownik odwiedza nasze Usługi, korzysta z nich lub porusza się po nich, możemy przetwarzać jego dane osobowe w zależności od sposobu interakcji z polachic i Usługami, dokonywanych wyborów oraz używanych produktów i funkcji.

  CZY PRZETWARZAMY JAKIEKOLWIEK WRAŻLIWE DANE OSOBOWE?
  Możemy przetwarzać wrażliwe dane osobowe, gdy jest to konieczne za zgodą użytkownika lub w inny sposób dozwolony przez obowiązujące prawo.

  CZY OTRZYMUJEMY JAKIEKOLWIEK INFORMACJE OD STRON TRZECICH?
  Możemy otrzymywać informacje z publicznych baz danych, od partnerów marketingowych, platform mediów społecznościowych i innych źródeł zewnętrznych.

  JAK PRZETWARZANE SĄ MOJE DANE?
  Przetwarzamy dane użytkownika w celu świadczenia, ulepszania i administrowania naszymi Usługami, komunikowania się z użytkownikiem, w celu zapewnienia bezpieczeństwa i zapobiegania oszustwom oraz w celu zachowania zgodności z prawem. Możemy również przetwarzać dane użytkownika w innych celach za jego zgodą. Przetwarzamy dane użytkownika tylko wtedy, gdy mamy ku temu ważny powód prawny.

  W JAKICH SYTUACJACH I JAKIM STRONOM UDOSTĘPNIAMY DANE OSOBOWE?
  Możemy udostępniać informacje w określonych sytuacjach i określonym kategoriom stron trzecich.

  JAK DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO DANYCH UŻYTKOWNIKA?
  Wdrożyliśmy organizacyjne i techniczne procesy i procedury mające na celu ochronę danych osobowych użytkowników. Jednak żadna transmisja elektroniczna przez Internet lub technologia przechowywania informacji nie może być zagwarantowana jako w 100% bezpieczna, więc nie możemy obiecać ani zagwarantować, że hakerzy, cyberprzestępcy lub inne nieupoważnione osoby trzecie nie będą w stanie pokonać naszych zabezpieczeń i niewłaściwie gromadzić, uzyskiwać dostępu, kraść lub modyfikować informacji użytkownika.

  JAKIE SĄ PRAWA UŻYTKOWNIKA?
  You have the right to access, correct and delete your personal data stored by the Service.


  HOW DO I EXERCISE MY RIGHTS?
  The easiest way to exercise your rights is by contacting us. We will consider and act upon any request in accordance with applicable data protection laws.