Polityka zwrotów i zwrotów pieniędzy

Dziękujemy za zakupy. Mamy nadzieję, że jesteś zadowolony z zakupu. Jeśli jednak z jakiegokolwiek powodu nie jesteś w pełni zadowolony z zakupu, możesz go nam zwrócić. Więcej informacji na temat naszej polityki zwrotów znajduje się poniżej.

ZWROTY

Aby kwalifikować się do zwrotu pieniędzy, musisz zwrócić produkt w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty zakupu. Produkt musi być w takim samym stanie, w jakim go otrzymałeś i nie może być w żaden sposób uszkodzony.

Jeśli zwrot jest spowodowany przez konsumenta, konsument powinien być odpowiedzialny za opłatę za wysyłkę. Konkretna opłata powinna być oparta na wybranej firmie ekspresowej.

Jeśli z naszych powodów otrzymany towar jest uszkodzony lub nieprawidłowy, a konsument nie jest zobowiązany do poniesienia opłaty za przesyłkę z tego powodu.

PROCES ZWROTU

Aby zwrócić przedmiot, skontaktuj się z obsługą klienta, aby uzyskać adres zwrotny. Po otrzymaniu adresu umieść przedmiot bezpiecznie w oryginalnym opakowaniu i [dołącz dowód zakupu].

Przesyłka zwrotna jest w niektórych przypadkach bezpłatna. Jeśli zwrócisz przedmiot, a powodem zwrotu nie jest błąd polachic.com, koszt wysyłki zwrotnej zostanie odjęty od Twojego zwrotu.

ZWROTY

Po otrzymaniu Twojego zwrotu i sprawdzeniu stanu przedmiotu zajmiemy się Twoim zwrotem lub wymianą. Odczekaj co najmniej 14 dni od otrzymania przedmiotu na przetworzenie zwrotu lub wymiany. Zwroty mogą pojawić się na wyciągu z karty kredytowej po 1-2 cyklach rozliczeniowych, w zależności od firmy obsługującej kartę kredytową. Powiadomimy Cię e-mailem, gdy Twój zwrot zostanie przetworzony.

WYJĄTKI

Następujące elementy nie podlegają zwrotowi ani wymianie:

  • łatwo psujące się przedmioty
  • bliscy
  • karty podarunkowe
  • przedmioty niestandardowe
  • produkty cyfrowe
W przypadku wadliwych lub uszkodzonych produktów prosimy o kontakt pod poniższymi danymi kontaktowymi w celu ustalenia zwrotu lub wymiany.

PYTANIA
Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej polityki zwrotów, skontaktuj się z nami w naszym Centrum pomocy: service@polachic.com